Який вчинок найважче пробачити коханому

Який вчинок найважче пробачити коханому

Люблячі люди, незважаючи на свої щирі глибокі і взаємні почуття, іноді завдають один одному болю, здійснюючи страшні вчинки, які буває дуже складно пробачити.

Інструкція

1. Люди по-різному сприймають ті чи інші вчинки своїх других половинок. Однак є деякі речі, які пробачити найскладніше. Перше, що стосується таких речей - це брехня. Деякі люди вважають, що почути будь - яку правду від людини буде набагато приємніше, ніж почути солодку брехню. Що б не зробила ваша рідна і кохана людина, нехай краще вона зізнається в цьому і розкається, чим буде постійно придумувати різні казки. Однак брехня брехні ворожнеча. Справа в тому, що якщо ваш коханий говорить вам неправду, щодо дурних і незначних речей, для того щоб уберегти ваші нерви, це можна пробачити. Але якщо ж він бреше просто так, без благих намірів, пробачити таке буває занадто важко.


2. Другий вчинок, який завдає величезного болю - зрада. Прикро, коли ви довіряєте людині, а вона руйнує вашу довіру, здійснює жахливі вчинки. Зрада може бути різною. До нього відносяться і грубі слова, сказані комусь іншому про вас за вашою спиною, і перевага, віддана не вам, а комусь іншому.

3. Ще один страшний вчинок, який найскладніше пробачити коханій і близькій людині - це зрада. Про неї можна міркувати нескінченно. Хтось робить подібну дію з метою задоволення власних фізіологічних потреб, хтось змінює заради підвищення самооцінки і почуття власної гідності, хтось через нестачу уваги з боку своєї другої половинки. Причин цього може бути багато, однак, незалежно від того, що саме штовхнуло людину на невірність, прощають зраду не багато. Щоб залишитися поруч з людиною, яка зрадила вас подібним чином, ви повинні володіти величезною вірою в нього, найглибшими почуттями і непорушною силою волі. Деякі хлопці і дівчата намагаються зберегти стосунки навіть після невірності своєї другої половинки, але це ще не говорить про те, що вони здатні пробачити такий вчинок. Десь в глибині душі у них все одно залишається почуття болю і сильний осад від того, що сталося.

4. Крім того, люди рідко прощають один одному байдужість. Вони впевнені в тому, що будь-які, навіть найбільш негативні емоції не здатні завдати стільки зла і завдати такого удару, як байдужість самої коханої і дорогої людини. Байдужість поступово руйнує стосунки і рідко підлягає прощенню. Швидше за все, якщо ваша друга половинка зрозуміє, що ви стали холодно до неї ставитися, вона просто знайде вам заміну і буде жити далі.