Яка вона - горда дівчина

Яка вона - горда дівчина

Є думка про те, що не слід плутати гордість з гординею, адже остання - це гріховна справа. Часом можна почути від чоловіків, що вони говорять про жінку або ж дівчину, що вона горда. Таким чином, на їхню думку, горда дівчина - це особа, яка має набір особливих особистих якостей.

Яка буває гордість?

Гордість дівчини зумовлюється реакцією, яка є результатом заподіяної образи. Деякі експерти підкреслюють те, що дівчатам і жінкам необхідно бути гордими, але виключно в допустимих рамках. Тобто, якщо ви претендуєте на звання гордої людини, на образу ви повинні реагувати стійко, не показувати свою слабкість і не йти самостійно на примирення з кривдником. Також є й іншого роду гордість, яка зумовлюється свого роду патологією.


Стосунки з гордою дівчиною

Природно те, що в більшості випадків, горді дівчата страждають від самотності. Через цю рису характеру у них може бути відсутнє особисте життя, а також любов, але саме така якість і не дає їм можливість змінити що-небудь у своєму існуванні. Така дівчина завжди живе за принципами, одним з них є правило, що говорить про те, що їй не потрібно дзвонити першій чоловікові. Навіть якщо їй дійсно дуже нудно, і вона сильно хоче побачити і почути хлопця, вона ні в якому разі не нагадає йому про себе. Швидше за все, горда дівчина буде мучитися в очікуванні того, що він сам рано чи пізно подзвонить їй. Необхідно зазначити, що не всім чоловікам ясно, що у дівчини можуть бути принципи. Хлопцям властиво вважати, що жінка їх просто не потребує, якщо сама їм не дзвонить і не пише.

Люди давно вже вважають, що чоловіки є мисливцями, які намагаються домогтися і спокусити тих жінок, які показують свою холодність у відносинах з ними. Однак це велика омана. Насправді ж, чоловіки не люблять, коли їм необхідно гадати на тему того, що потрібно зробити, або чого хоче жінка, чи відповідає вона їм взаємністю. У тих випадках, коли чоловік не бачить відповідної реакції, він нічого і не буде робити для того, щоб підкорити дівчину. Для нього найбільш простіше буде знайти собі пасію, яка не стане прикриватися своєю гордістю, а, навпаки, буде показувати чоловікові, що він любимо. Зазвичай горді дівчата висувають завищені вимоги до своїх партнерів. Найчастіше їм ні до чого стосунки з простими хлопцями. Таким представницям прекрасної статі неодмінно необхідний принц, і вони готові очікувати його. Однак вони не замислюються про те, що чекаючи свого принца, вони старіють. Саме тому гордим дівчатам дуже важко налагодити особисте життя, а надмірний острах того, що вони можуть розлучитися зі своїм чоловіком, заважає їм заводити міцні стосунки.