Як зустріти чоловіка на все життя

Як зустріти чоловіка на все життя

Одна епоха змінює іншу, приходять в рух цілі континенти, народжуються і йдуть в небуття цивілізації, а жіноче серце все також чекає тієї самої чарівної зустрічі з ним - єдиним чоловіком свого життя.

Інструкція

1. Пригадайте, як багато разів ви, чекаючи, наприклад, свою приятельку в чорному плащі, звертали увагу на всіх, хто одягнений у подібний одяг. При цьому ви навіть не удостоювали поглядом тих, хто одягнений інакше. Подібним чином діє прийом, який допоможе вам зустріти чоловіка всього свого життя.


2. Задайте напрямок своєї вибірковості. Запишіть всі ті якості, без яких ви не мислите собі свого обранця. Якщо ви мрієте про єдиного чоловіка на все життя, то обов 'язково акцентуйте цей момент.

3. Майте на увазі, що люди розвиваються і змінюються. Вимоги, які ви пред 'являєте до своєї половинки, можуть з віком сильно змінитися, враховуючи прийдешній життєвий досвід. Уважно перечитайте те, що ви написали. Потім уявіть собі приємне і світле приміщення, посудину або ємність, яку ви тільки що вимили і вичистили. Подумки помістіть всі ваші визначення в цю посудину.

4. Тепер забудьте все те, що ви виконали. Відволікіться від цієї теми і займіться будь-якими іншими корисними для вас справами. Ви заклали "фундамент" вашої зустрічі зі своїм єдиним чоловіком, і ваша підсвідомість тут же почала свою роботу для виконання бажання.

5. Через деякий час ви обов 'язково його зустрінете. Можливо, ви відразу ж дізнаєтеся свого звуженого. Але може бути й інший розвиток ситуації. Чоловіків буде кілька, і вам доведеться з ними поспілкуватися, щоб дізнатися свого єдиного.

6. Не уникайте зустрічей, постарайтеся виробити стратегію, яка позбавить вас від незручних співрозмовників і непотрібних зв 'язків. При цьому не поспішайте, ретельно аналізуйте і вибирайте.

7. Іноді люди настільки впевнені, де саме можуть зустріти свою половинку, що навмисно не відвідують тих місць, де зустріч якраз і повинна відбутися. Слухайте свою інтуїцію. Не йдіть на поводу у стереотипів, часто нічим необґрунтованих.