Як зрозуміти вагітну дружину

Як зрозуміти вагітну дружину

Відчуття жінки, яка дізнається, що вона чекає дитину, незабутні. Тепер, здавалося б, залишається спокійно і щасливо очікувати появи малюка. Але час йде, приносячи і радості, і засмучення. А довести до сліз майбутню маму може будь-яка дрібниця. При цьому страждає не тільки вона сама, а й близькі. Як же зрозуміти вагітну дружину?

Інструкція

1. Іноді вам починає здаватися, що вашу вагітну дружину немов підмінили. Вона то сердиться, то плаче з будь-якої причини. Копається в собі, у вашій поведінці, влаштовує сварки на порожньому місці. Загалом - завжди знайде привід для образи в навколишній обстановці або в поведінці інших людей. Повірте, така ситуація складається у багатьох пар, які очікують дитину. Постарайтеся зрозуміти, що майбутня мама і сама не рада своїм примхам. Просто під час вагітності змінюється гормональний фон жінки. Це і викликає підвищену сприйнятливість до зовнішніх факторів. Значить, керує поведінкою подружжя зовсім не зіпсувався характер. Запам 'ятайте: все висловлене в серцях, зі сльозами і гіркотою, продиктоване не її свідомістю, а гормонами. Через деякий час дружина заспокоїться і сама буде соромитися образливих слів. Наступіть на чоловічу гордість заради спокою сім 'ї, обійміть майбутню матусю і скажіть, що ви все одно її любите.


2. Вагітна жінка потребує підвищеної уваги і турботи. Не отримуючи цього (на її думку), вона ображається. А образи переростають у сварки. Цікавтеся самопочуттям дружини, більше допомагайте по дому. Розпитуйте дружину про вагітність, частіше гладьте животик, розмовляйте з малюком. Це допоможе пробудитися батьківським почуттям і прихильності до дитини. Вам буде легше зрозуміти майбутню маму.

3. Все списувати на гормональний фон було б неправильно. Іноді жінці просто не вистачає материнської турботи. Ображаючись і скандалю, не бажаючи дорослішати, таким способом вона намагається привернути увагу чоловіка, знайти цю турботу у нього. Поговоріть з дружиною. Переживання вагітної жінки доставляють дискомфорт не тільки їй і близьким, а й дитині. Сходіть разом на прийом до психолога, щоб допомогти дружині розібратися в собі, зробити час очікування малюка радісним і щасливим.