Як зробити, щоб він подзвонив перший

Як зробити, щоб він подзвонив перший

Очікування телефонного дзвінка від вподобаної молодої людини дуже вимотує. Якщо він зволікає, і телефон довго мовчить, в голові починають з 'являтися неприємні думки і настрій псується. Щоб скоротити час очікування, зробіть все, щоб він подзвонив першим.

Інструкція

1. Відразу дайте йому зрозуміти, що ви не будете дзвонити першою. Якщо ви взаємно обмінялися номерами, він цілком може пасивно чекати від вас першого кроку. Тому дайте зрозуміти, що ви любите рішучих хлопців, здатних на прояв ініціативи. При прощанні додайте, що будете чекати його дзвінка.


2. Зробіть все, щоб у нього виникло бажання зателефонувати. Для цього вам потрібно знайти спільні інтереси і створити легкість у спілкуванні. Смійтеся, жартуйте, підтримуйте бесіду, а якщо хлопець не може придумати, про що говорити, заповніть паузу в розмові.

3. Будьте простіше, щоб юнак не боявся вам подзвонити. Не потрібно грати роль снігової королеви, відповідаючи на його питання односкладово і гордовито. Чоловікам теж буває страшно і ніяково на перших побаченнях, так що допоможіть йому хоча б своєю посмішкою.

4. Займіться візуалізацією. Іноді допомагає сісти і в докладних деталях уявити собі, як він дзвонить, а потім ви розмовляєте. Головне - ясно бачити цю картину і в фарбах представити всю розмову від початку до кінця. Коли дуже сильно хочеш чогось, всесвіт отримує імпульс і намагається здійснити це.

5. Нагадайте йому про себе невеликим смс-повідомленням. Не обов 'язково писати палкий і емоційний лист. Досить короткого послання, яке висловлює ваше розташування і нагадує про приємне проведення часу. Наприклад, "дякую за вчорашній вечір" або нейтральне "з добрим ранком". Так ви не будете надто нав 'язливі, але покажете хлопцеві, що він може не боятися дзвонити - йому раді.

6. Якщо ви додали його в соціальній мережі, можна ненав 'язливо нагадати про себе. Натисніть на сердечко поруч з його постом або на його фотографії. Поміняйте свою аватарку, щоб вона з 'явилася в новинній стрічці.

7. Зателефонуйте першій. Іноді можна відкинути сором 'язливість і набрати номер чоловіка. Адже мовчання не завжди означає, що ви йому не сподобалися - він міг втратити ваш телефон або у нього негативний баланс. Якщо реакція буде не приємною, ви завжди можете сказати, що просто перевіряєте, чий це непідписаний номер.


8. А коли він подзвонить після довгого мовчання, не потрібно зриватися і висловлювати все, що ви думали цей час. Тримайте емоції під контролем, розмовляйте як зазвичай. Якщо вас будуть долати сумніви і цікавість, через деякий час жартівливо запитайте "до речі, а що так довго від тебе не було дзвінка?". Але не потрібно висловлювати свої претензії, звинувачуючи юнака в байдужості. Якщо ви знайомі недавно, така агресивна тактика може злякати хлопця і це буде його останній дзвінок.