Як знайти вірну дружину

Як знайти вірну дружину

Вірність - один з критеріїв, що пред 'являються чоловіками до своїх майбутніх других половинок. Дійсно, зараз занадто мало жінок здатні бути відданими одному-єдиному хлопцю.

Інструкція

1. Щоб знайти для себе щиру і вірну дівчину, ви можете звернути увагу на тих представниць слабкої статі, для яких ви станете найпершим чоловіком. Як відомо, перша любов не забувається, тому якщо вам вдасться знайти людину, здатну відчувати до вас найніжніші почуття, навряд чи в її житті зможе з 'явитися хтось, крім вас. Зазвичай, якщо такі відносини закінчуються, ініціатором розриву стають тільки чоловіки.


2. Якщо ви зав 'язали стосунки з дівчиною, але не впевнені в її здатності зберігати вірність, зверніть увагу на дрібниці, які вас оточують. Познайомтеся з її друзями, які напевно зможуть по секрету розповісти вам про колишніх хлопців цієї представниці слабкої статі і про те, через що стався розрив з ними, можливо, раніше вона була помічена у вітряності і легковажності. Вдивляйтеся в поведінку вашої коханої. Якщо вона цнотлива, це буде проявлятися навіть в її одязі, манері спілкування, відсутності флірту і кокетства з іншими чоловіками. Вона буде робити все для того, щоб подобатися тільки вам одному, всі її старання будуть спрямовані виключно у ваш бік.

3. Дружина завжди і в усьому повинна підтримувати свого чоловіка. Напевно ви хочете бачити в ній не тільки кохану жінку, а й вірного друга, з яким ви зможете ділитися своїми проблемами і переживаннями. Вона стане для вас надійною опорою, яка ніколи не обрушиться. Зверніть увагу на те, чи вміє ваша дівчина зберігати таємниці і секрети, які довіряють їй її друзі. Якщо все найпотаємніше буде розказано комусь іншому, чекайте будь-якої зради з її боку.

4. Послухайте, як відгукується ваша друга половинка про своїх подружок. Може бути, вона при вас висловлювалася з приводу того, що одна її знайома змінила своєму хлопцеві. Дізнайтеся, що думає з цього приводу ваша кохана. Якщо на ваше запитання про те, чому та дівчина так вчинила, вона відповість, що її чоловік сам винен, адже приділяв їй так мало уваги, або дівчинка правильно зробила, оскільки її коханець чудовий, готуйтеся до того, що і з вами може статися те ж саме. Якщо ж ваша кохана буде засуджувати цей вчинок, швидше за все, від неї такого очікувати неможливо.

5. Якщо ви мрієте знайти собі вірну супутницю життя, але у вас все ще немає дівчини, озирніться обабіч, можливо, у вашому оточенні є гідна кандидатура на роль вашої дружини.