Як знайти мамі чоловіка

Як знайти мамі чоловіка

У вас чудова мама. Вона виростила вас, віддала свою душу, завжди все робила тільки для вас. А про себе забувала. Ось у неї і не складися стосунки з чоловіками. Зараз ви хочете відновити справедливість, зробити маму щасливою і знайти їй чоловіка.

Інструкція

1. Звичайно ж, пошуки треба починати з популярних нині сайтів знайомств. Ви ж добре знаєте свою маму, її смаки, захоплення, побажання. Тому можете займатися пошуком самі, навіть спочатку і не присвячуючи її в свою діяльність. Якщо потенційні наречені зацікавляться її анкетою, постарайтеся краще їх дізнатися за листуванням. Розібравшись, ви визначите кілька, на ваш погляд, гідних і тоді, вибравши відповідний момент, поговоріть з мамою. Надайте їй результати своїх пошуків.


2. Якщо вона не проти, покажіть їй усіх кандидатів і далі передайте листування в її руки. Нехай вона спілкується з ними. Дуже ймовірно, що серед обраних кандидатур виявиться той, хто дійсно зачепить її душу, і надалі вони зможуть з 'єднати свої долі.

3. Ще один варіант пошуку чоловіка для мами - опитування своїх подружок. Може бути, якраз у однієї з них виявиться самотній родич, який не проти познайомитися з цікавою жінкою для створення сім 'ї. Обговоріть з нею можливість знайомства, як створити таку природну ситуацію, щоб познайомити маму з чоловіком. Адже в їхньому віці це повинно виглядати досить натурально. Можливо, зберіться з мамою на виставку, а там "випадково" зустрінете подругу, яка, нібито, привела свого родича на знайомство з прекрасним. Або можна навіть у парку організувати таку зустріч.

4. Ще як варіант, придивіться до самотніх чоловіків із сусідніх під 'їздів. Ваша мама - людина зайнята, постійно на роботі, вона не знає своїх сусідів по дому. А ви можете розпитати про тих, хто потрапив у поле вашої уваги, сусідську бабусю, яка цілими днями сидить на лавочці і, звичайно ж, в курсі всіх подій.

5. Якщо такі варіанти вам не підходять, то є ще один. Він досить дієвий. Візьміть мамі путівку в який-небудь санаторій або будинок відпочинку, який знаходиться недалеко від вашого міста. Попередньо вивчіть всі його достоїнства. Головне, щоб це не був молодіжний тусовочний пансіонат, а солідний будинок відпочинку, де вона проведе кілька днів в оточенні людей такого ж віку. Навіть якщо вона не зустріне там свою долю, то і просто спілкування і краса природи доставлять їй масу позитивних емоцій.