Як закохати чоловіка

Як закохати чоловіка

Стосунки між чоловіком і жінкою залишаються загадкою незважаючи на велику кількість книг, написаних на цю тему. Однак спробувати закохати в себе чоловіка може кожна жінка. Зробити це зовсім неважко.

Інструкція

                   1. Незважаючи на те що психологи поки не прийшли до єдиної думки щодо можливості викликати відповідні почуття, в жіночому арсеналі скупчилася достатня кількість прийомів і хитрощів, здатних якщо не завоювати, то як мінімум серйозно зацікавити вподобаного чоловіка. І перше правило в цьому списку свідчить: "Ми подобаємося тим, хто подобається нам". У цього затвердження дуже простий механізм роботи: людський мозок найкраще реагує на спрямовані сигнали, оскільки в сучасному світі до нього ззовні надходить величезна кількість сторонньої інформації. Тому якщо хочете, щоб вас помітили, не соромтеся "позначити себе в просторі" - почніть вітатися або обмінюватися кількома фразами з симпатичним колегою або сусідом.


2. Друге правило досить неоднозначно: "Притягуються схожі протилежності". На практиці це означає наступне: люди можуть мати схожу точку зору на життя в цілому, і при цьому повинні володіти абсолютно різними захопленнями. У чоловіків в першу чергу викликають інтерес жінки, що виділяються з більшості. Тому, якщо ви займаєтеся незвичайним хобі (скелелазінням в Альпах, гонками на мототреку і т. д.) і при цьому поділяєте його думку щодо затишку в будинку, ваш образ стає практично ідеальним. Дійте тонко: зумівши зацікавити чоловіка своєю незвичністю, дайте йому можливість докласти зусиль, щоб домогтися вашої уваги.

           3. Не перестарайтеся в прагненні дати симпатичному вам чоловікові можливість відчути себе мисливцем і завойовником. Він повинен розуміти, що його дії несуть результат. Відповідайте на знаки уваги, приймайте залицяння і компліменти. Не забувайте хвалити і підкреслювати його істинно чоловічі якості, адже грамотна лестощі - небезпечна зброя зволікання. Довіряйте своїй інтуїції - вона підкаже, коли можна остаточно йти на зближення. Щоб не відштовхнути закоханого чоловіка, не поспішайте з розмовами на теми особистого характеру: про місце вашого весілля, кількість дітей та їхні імена, зміну його спортивного купе на комфортний мінівен тощо. Домігшись відповідних почуттів, не забувайте підтримувати їх "градус". Подбайте про те, щоб вашому обранцю було не менш комфортно у відносинах, ніж вам.