Як випитати прощення, якщо змінив

Як випитати прощення, якщо змінив

Зрада - це порушення клятви, порушення обіцянки у вірності, які ви давали своїй коханій людині. Часто подібні помилки закінчуються розривом відносин або навіть розлученням, але буває і так, що любов одного з партнерів виявляється настільки сильна, що він готовий пробачити кривдника.

Інструкція

1. Якщо ви вирішили спробувати зберегти стосунки зі своєю коханою людиною, для початку розберіться в тому, що саме штовхнуло вас на зраду. Це потрібно зробити для того, щоб надалі не повторювати подібних помилок. Тільки після того, як ви розставите все по місцях у своїй голові, починайте вимолювати прощення.


2. Спробуйте поговорити зі своєю другою половинкою. Виберіть для цього місце, в якому вам ніхто не завадить. Будьте готовими до того, що розмова буде важкою і, швидше за все, навіть емоційною, тому найкраще зустрічатися там, де ніхто не зможе вам перешкодити. Іноді трапляється і так, що віддана людина не може знайти в собі сили і побачитися з тим, хто завдав їй болю. У такому випадку ви повинні зробити все для того, щоб ваша розмова все-таки відбулася. Чекайте коханої людини біля дому або зустрічайте після роботи і благайте вислухати вас.

3. Якщо зустріч влаштувати все-таки не вдалося, а на телефонні дзвінки вам не відповідають, напишіть лист, в якому висловите всі свої почуття, емоції і біль, який заподіяв вам ваш вчинок. Поясніть, що каєтеся в тому, що сталося і не мають наміру повторювати своїх помилок. Скажіть, як вам погано від того, що своєю підлістю ви відвернули від себе кохану людину. Швидше за все, ваша друга половинка прочитає ваш щирий лист і вирішить передзвонити вам, щоб призначити зустріч.

4. Під час розмови поводьтеся стримано і щиро. Ні в якому разі не брешіть, яких би питань вам не ставили. Пам 'ятайте, що тільки ваша чесність зможе хоч якось налаштувати вашого коханого на відверту розмову.

5. Якщо вам все-таки вдалося вимолити прощення, будьте готовими до того, що протягом довгого часу від вас будуть потрібні всілякі докази вашої вірності. Зрада руйнує довіру в парі, а щоб її повернути, вам доведеться витратити досить багато часу і сил. Влаштовуйте своїй другій половинці різні сюрпризи, водіть на побачення. Деякі вирішуються навіть повідомити свій логін і пароль від соціальних мереж, щоб показати, що вони нічого не приховують від коханого або коханої.

6. Звичайно, випитати прощення набагато простіше, ніж відновити колишні теплі відносини, однак якщо людина все-таки зважиться пробачити вас, швидше за все, при кожному зручному випадку він буде нагадувати вам про вашу невірність, а вам залишиться тільки зібрати всі сили в кулак і терпіти заради вашого щастя і вашої любові.