Як спокусити дівчину за 2 хвилини

Як спокусити дівчину за 2 хвилини

Спокушання дівчини, тобто схиляння її до інтимного зв 'язку - процес, що вимагає певної частки майстерності. Як стверджують професіонали пікапа, для цього цілком достатньо двох хвилин.

Підготовка до спокуси

Не очікуйте надшвидкісних результатів. Навіть використання найефективніших методик спокушання не вкладе дівчину в ліжко всього за 2 хвилини. Максимум те, чого ви зможете домогтися - швидко розташувати співрозмовницю до себе і надалі отримати бажане практично зі стовідсотковою ймовірністю.


Перше, що потрібно зробити, це вибрати місце, в якому ви будете спокушати дівчину. Як показує практика, практично в кожному місті є заклад або відкритий майданчик, які відвідують дівчата, які спочатку бажають познайомитися. Наприклад, це може бути затишне і приховане від сторонніх очей куточок у міському парку, барна стійка в модному нічному клубі або хол у торговому центрі. Дізнайтеся у ваших знайомих або в інтернеті про такі місця у вашому населеному пункті.

Подумайте, який типаж дівчат підходить вам найкращим чином. Звичайно, теоретично можна розташувати до себе практично будь-яку представницю прекрасної статі, проте повинен існувати і такий тип, з яким у вас виходить швидко знаходити спільну мову. Наприклад, це можуть бути дівчата середнього або високого зросту, з яскравим або ж неброским макіяжем, з розумним або безтурботним видом, що належать до тієї чи іншої субкультури і т. д. Попрацюйте над своїм зовнішнім виглядом. Не обов 'язково одягатися яскраво, але при цьому ви повинні виглядати досить охайно. Тренуйте ваш погляд. Це один з найважливіших інструментів швидкої спокуси. Найкраще робити це перед дзеркалом. Необов 'язково широко відкривати очі і "грати" бровами. Досить навчитися дивитися на дівчину впевнено, не відводячи погляд, і при цьому злегка посміхатися. Виберіть для себе кілька моделей фраз, якими ви будете обмінюватися з дівчиною при першому контакті. Найбільш ефективними є легкі компліменти, сказані впевнено і без зайвої лесті. Намагайтеся бути лаконічнішими, наприклад: "Дівчина, ви чарівні. Я просто зобов 'язаний дізнатися, як вас звуть ".

Процес знайомства і спокушання

Сам процес знайомства і спокушання виглядає приблизно наступним чином: після того, як ви помітите приглянулася вам дівчину, постарайтеся зустрітися з нею поглядом. Утримуйте зоровий контакт і трохи посміхніться. За висловом обличчя дівчини можна буде зрозуміти, чи зацікавили ви її чи ні. Підійдіть до неї, не поспішаючи і не викликаючи у неї настороженості. Посміхніться і впевненим тоном запропонуйте познайомитися і поспілкуватися з нею або проводити її до пункту призначення, якщо вона кудись йде або їде. Спробуйте діяти швидко. Ви повинні відразу зацікавити дівчину і викликати у неї довіру до вас. У вас вийде це зробити, якщо ви визначите зразковий хід її думок, зрозумієте, що їй подобається, який вона за характером людина. Після цього найвідчайдушніші хлопці іноді відразу під різним приводом запрошують дівчину, наприклад, до себе додому. Інші ж швидко отримують від неї номер телефону і через деякий час телефонують, щоб домовитися про зустріч у більш романтичних умовах. Пам 'ятайте, що не варто зловживати довірою дівчат. Не обманюйте їх і не використовуйте "заради однієї ночі". Тактику швидкого знайомства краще і тактовніше використовувати для того, щоб знайти дівчину для тривалих і серйозних відносин.