Як сподобатися мамі хлопця

Як сподобатися мамі хлопця

Для молодої людини дуже важливо, щоб дві його найближчі жінки - мама і дівчина - ладнали. Тому потрібно докласти зусиль і сподобатися мамі хлопця, щоб ваші стосунки нічим не затьмарювалися.

Знайомство з мамою хлопця

Заздалегідь домовтеся про дату і місце, щоб підготуватися до зустрічі. Краще вибрати вихідний день і зустрітися на нейтральній території, наприклад, в кафе. Так ви будете відчувати себе впевненіше, і обстановка буде не такою напруженою. Але навіть якщо зустріч пройде в квартирі у батьків хлопця, не переживайте.


Дізнайтеся у хлопця про вподобання та інтереси його мами. Які квіти вона любить, про що можна поговорити, як краще себе вести. Ваш хлопець допоможе вам налаштуватися на потрібну хвилю і справити гарне враження.

Підберіть одяг, виходячи не з модних тенденцій, а відповідно до поглядів мами хлопця. Якщо вона дуже консервативна, виберіть скромне вбрання, що закриває декольте і коліна. Волосся краще зібрати в зачіску і зробити непомітний макіяж. Піднесіть мамі скромний презент, який покаже ваше добре ставлення. Якщо зможете підібрати подарунок під її захоплення, використовуючи підказки хлопця, вона буде приємно здивована. Або можна подарувати стандартні подарунки - букет квітів і/або коробка цукерок. Але навіть такі дари потрібно підносити обережно: дізнайтеся у молодого чоловіка, чи немає у його мами алергії. Під час знайомства не забувайте про правила пристойності. Привітно посміхніться і привітайтеся. Під час розмови намагайтеся не дуже багато розмовляти, дайте провідну роль його мамі. Відповідайте на запитання і підтримуйте розмову. Не потрібно сліпо погоджуватися з її думкою, але і яро відстоювати своє не варто. Дотримуйтесь невеликої дистанції з молодим чоловіком. Не потрібно на очах його батьків цілуватися, обійматися або лоскотати один одного. Можна триматися за руку, щоб показати вашу прихильність, але не більше того. Якщо ви зустрілися у них в квартирі, обов 'язково похваліть страви. Після закінчення застілля запропонуйте допомогу у прибиранні. Не наполягайте надто завзято, якщо вам відмовили. Не засиджуйтеся занадто довго, подякуйте за прийом і скажіть, як приємно вам було познайомитися з ними.

Під час подальших зібрань

Після знайомства ваші зустрічі не припиняться і ви, швидше за все, будете часто бачитися. Не розслабляйтеся, щоб не зіпсувати перше позитивне враження. Будьте привітною, посміхайтеся, завжди вітайтеся і дізнавайтеся про її справи. Намагайтеся дотримуватися того ж образу, яким постали перед нею в перший раз. Якщо ви різко змінитеся, вона може розчаруватися в вас і на все життя повісити ярлик "лицемірка". Вам це не потрібно, тому поступово переходьте до свого справжнього вигляду.