Як не здатися хлопцеві нудною

Як не здатися хлопцеві нудною

Цікава людина завжди привертає до себе увагу і викликає бажання поспілкуватися. Однак далеко не кожен може похвалитися кмітливістю, дотепністю і відмінним почуттям гумору. Щоб не здатися хлопцеві нудною, потрібно бути впевненою в собі і в своєму чаруванні.

Інструкція

1. Не бійтеся здатися нудною. Якщо ви не впевнені в тому, що можете зацікавити людину своєю персоною, шансів це зробити у вас буде значно менше. Чим вільніше ви будете почуватися під час спілкування, тим приємніше молодій людині буде з вами проводити час.


2. Не відповідайте на стандартні запитання стандартними відповідями. Саме такий тон робить бесіду нудною і нецікавою. Звичайно, багато що тут залежить від вашого співрозмовника. Якщо він буде запитувати вас про сім 'ю, освіту і захоплення, не поспішайте перераховувати всі свої анкетні дані. Відійдіть від прийнятих рамок, постарайтеся зробити свою відповідь цікавою. Замість того щоб перераховувати свої хобі, розкажіть якусь цікаву історію, що сталася під час заняття улюбленою справою. Так ви одночасно відповісте на питання і точно не покажетеся нудною своєму приятелю.

3. Більше жартуйте і смійтеся. Посмішка створює невимушену і легку атмосферу, в якій вам буде значно простіше розслабитися і показати себе з кращого боку. Якщо у вашій розмові виникла пауза, і ви не знаєте, що сказати, просто пожартуєте. Це розрядить обстановку, і ви зможете продовжити приємну розмову.

4. Загравайте з молодим чоловіком. Якщо ви будете боятися сказати зайве слово, хлопець може порахувати вас надмірно соромливою, але якщо ви кілька разів дасте йому зрозуміти, що він вам небайдужий, то нудною він вас точно назвати не зможе. Однак не варто занадто старанно, інакше ваш співрозмовник може подумати, що ви надто наполегливі, що також може йому не сподобатися.

5. Будьте самою собою. Не треба переступати через себе і намагатися здатися веселою і цікавою. Якщо це не ви, то для чого тоді потрібно використання всіх цих масок? Та людина, яка дійсно захоче бути з вами, ніколи не вважатиме вас нудною або нецікавою.