Як мотивувати чоловіка

Як мотивувати чоловіка

Деякі жінки мало не зі сльозами скаржаться: ніяк, ніякими способами не можуть змусити своїх чоловіків. Далі йде довгий перелік претензій, як дрібних, типу: допомагати з прибиранням, займатися з дитиною, робити дрібний ремонт по будинку, регулярно виносити сміття, так і великих: зайнятися нарешті-таки ремонтом квартири, купити їм нову шубку або ювелірну прикрасу, звозити сім 'ю за кордон. Загалом, уперті попалися чоловіки! Яким чином можна мотивувати чоловіка зробити щось, що дуже потрібно жінці?

Інструкція

1. Запам 'ятайте: ніяких різких слів і закидів! Мовляв, я вже ніг під собою не чую, а ти, безділець. Ви ж розповідаєте дітям повчальну притчу про чарівне слово "будь ласка"? А чому самі його весь час забуваєте? Мало який чоловік встоїть проти ввічливого прохання, та ще з уточненням: "Ти б мені так допоміг цим!"


2. Вам хочеться, щоб чоловіки допомагали вам по дому? Законне і природне бажання. Знову-таки, спокійним і ввічливим тоном розподіліть обов 'язки: "Я зроблю те, а ти, будь ласка, зроби це..." Знову-таки, з уточненням: "Тобі це буде легше, ніж мені, ти ж сильніший!" Варіанти: "Ти ж вищий за зростом!" (якщо мова йде про те, щоб протерти пил на шафах і верхніх полицях), "Ти ж такий вмілий!" (якщо треба надихнути його на якусь дрібну лагодку). Запам 'ятайте: чоловіки теж обожнюють, коли їх хвалять, навіть якщо йдеться про констатацію всім відомих фактів - наприклад, що середньостатистичний чоловік сильніший і вищий за середньостатистичну жінку.

3. Ну, а якщо мова йде про великі витрати, наприклад, про дорогий подарунок, або поїздку на курорт. Ні в якому разі не рветеся напролом до мети! Це і нерозумно, і просто не личить жінкам. Дійте "тонше", обхідними шляхами. Чарівна дія надає такий початок розмови: "Я розумію, звичайно, що це дуже дорого..." Трохи збентеження в голосі, погляд, що потупився - і чоловік у більшості випадків охоче погодиться: дорого, звичайно, але справа того варта! Лише б його кохана була задоволеною і не переживала!

4. Якщо ви хочете, щоб він зробив щось по дому, просто скажіть: "Ти у мене такий хороший господар! Просто золоті руки! А у нас кран зламався. Ти зробиш? " Повірте, після цих слів, він піде робити, адже він не бажає, щоб думка про нього змінилася. Завжди дійте м 'яко і без будь-яких закидів.