Як бути жорсткішим з хлопцем

Як бути жорсткішим з хлопцем

Те, що чоловіки більше поважають дівчат, які знають собі ціну, відомо давно. Але, тим не менш, багато представниць жіночої статі забувають цю істину і йдуть на різні приниження, лише б роздобути увагу хлопця.

Інструкція

1. Розвивайте самоповагу, більше читайте, дивіться пізнавальні передачі, розширюйте кругозір. Наповнюючи свій внутрішній світ, ви будете самодостатньою особистістю, яка не відчуває невпевненості в собі і ні від кого не залежить. Саме незалежність є одним з наріжних каменів у відносинах з чоловіками: усвідомивши, що ви його не потребуєте, ваш хлопець стане ставитися до вас набагато дбайливіше й уважніше.


2. Якщо ви вважаєте, що ваш молодий чоловік занадто поспішає і вимагає від вас того, до чого ви ще не готові, проаналізуйте, чи потрібні вам взагалі подібні стосунки. Адже якщо хлопець вас дійсно цінує і любить, він ніколи не стане наполягати на тому, що вам не подобається, чого ви не хочете, а буде піклуватися про ваші інтереси.

3. Спробуйте відверто поговорити з ним про те, що вас не влаштовує у ваших стосунках. Адже жорсткість - це не вихід, а всього лише форма самозахисту. Відносини повинні приносити радість обом партнерам, навіщо вам постійно від когось захищатися? Дайте вашому хлопцеві можливість усвідомити свої помилки, зрозуміти, що в його поведінці було неправильним.

4. Ваш хлопець продовжує гнути свою лінію і не хоче йти ні на які компроміси? Відмовтеся від цих відносин або дайте йому зрозуміти, що готові їх розірвати. Якщо ви боїтеся, що у відповідь на ваші дії чоловік знайде іншу дівчину, значить, він не відчуває до вас глибоких почуттів або ви самі в них не вірите. Щоб з 'ясувати це, розлучтеся з ним на кілька днів. Невелика розлука допоможе вам і йому краще розібратися в тому, що саме вас пов 'язує і чи пов' язує взагалі.

5. Менше шкодуйте свого хлопця. Не треба ставитися до нього грубо і безсердечно. Просто не дозволяйте йому вас експлуатувати, відразу припиняйте будь-які спроби вести себе по відношенню до вас неповажно.

6. Не приносьте себе в жертву вашому хлопцю. Людина, яка погодилася її прийняти, навряд чи оцінить ваш вчинок. Прагніть до відносин "на рівних", без ролей "погана дівчинка і хороший хлопчик" і без установок: "Він краще за всіх!", "Все для нього!" і "Я заради нього готова на все!" Спочатку подумайте, а на що він готовий заради вас?

7. Не затягуйте спілкування, якщо ваш хлопець нудьгує. Вам краще піти першою, ніж протягом усього побачення дивитися йому в спину. Є один відомий вираз: "Чоловіка потрібно кидати як бумеранг, щоб він захотів до вас повернутися".


8. Будьте більш конкретні, пропонуючи йому тему для розмови. Банальне "давай поговоримо" хлопці часто не розуміють.

9. Врахуйте, що чоловіки не дуже скаржать тих дівчат, які надміру проявляють свою любов, без кінця твердячи, щось на зразок: "Я жити без тебе не можу", будьте стриманішими.

10. Сприймайте компліменти на свою адресу як належне, без будь-якого жеманства і коментарів.

11. Невеликий струс вашому хлопцеві не зашкодить, зробіть так, щоб він відчув себе винним.

12. Не варто повністю дотримуватися порад подруг. Довіряйте власній інтуїції та своїм почуттям. Не бійтеся втратити те, що вам, можливо, зовсім не потрібно. Навчіться говорити "ні".