Як бути, якщо вона любить іншого

Як бути, якщо вона любить іншого

Любов без взаємності може стати причиною жахливих страждань. Вибір у таких випадках невеликий: або намагатися завоювати кохану людину, або залишити її в спокої. Ситуація ускладнюється, якщо йдеться про любовний трикутник.

Інструкція

1. У першу чергу вирішите, чи будете боротися за свою кохану, або погодьтеся змиритися з тим, що ваше почуття залишиться нерозділеним. При цьому дуже важливо враховувати особливості відносин дівчини з людиною, в яку вона закохана.


2. Не обманюйте себе, будьте об 'єктивні, коли міркуєте про стосунки вашої коханої з її молодою людиною. Не переконуйте себе, що він її недостойний, якщо не впевнені в цьому. Якщо мова йде про щасливу пару, то краще все ж відійти вбік. Якщо ж ваша кохана нещаслива з іншим, або ще не змогла підкорити його серце, у вас є шанси домогтися бажаного.

3. Зважившись не домагатися любові, майте мужність тримати свої почуття при собі. Якщо дівчина не може відповісти вам взаємністю, вона почуватиметься винною. Крім того, якщо у вас були добрі, довірливі стосунки, то, зізнавшись у любові, ви можете втратити їх назавжди.

4. Якщо вам надто боляче проводити час разом з коханою, знайдіть собі нове захоплення, розширіть коло знайомств, намагайтеся частіше проводити час з іншими людьми і рідше - з нею. У деяких випадках можна також спробувати знайти нову любов, але будьте обережні, адже ви можете підкорити серце дівчини, не відчуваючи до неї почуттів, і вона буде страждати від нерозділеної любові, як страждаєте ви.

5. Дійте дуже обережно, якщо все ж ви хочете змусити свою кохану забути свого молодого чоловіка і відповісти на ваші почуття. Ніколи в присутності дівчини не говоріть нічого поганого про її хлопця, але помічайте, на що вона скаржиться, що в його поведінці викликає роздратування тощо. Ваша мета - м 'яко, ненав' язливо дати зрозуміти, що ви позбавлені тих недоліків, які є у вашого суперника. Демонструйте ті якості, які подобаються вашій коханій.

6. Постарайтеся зблизитися з коханою, стати її другом. Нехай вона повіряє вам свої таємниці, розповідає про стосунки з іншим чоловіком, адже так ви зможете знайти слабке місце в їхніх стосунках. І головне - коли вони посваряться, ви повинні зуміти опинитися поруч, втішити, але ні в якому разі не намагатися спокусити і не говорити про свою любов. Просто станьте потрібні, як повітря, і підкорити дівчину виявиться набагато легше.