Як бути, якщо на тебе всі задивляються

Як бути, якщо на тебе всі задивляються

Приємно, коли твоя зовнішність викликає захват у оточуючих. Багато дівчат прагнуть звернути на себе увагу, вдаючись до самих різних хитрощів. Але деколи зайва увага протилежної статі починає дратувати. Хлопці не дають проходу, ти не можеш спокійно посидіти в кафе або прогулятися по магазинах. З цієї ситуації є вихід.

Вам знадобиться

  • Почуття міри, спокій, терпіння, вміння поводити все жартома, оптимізм.

Інструкція

1. Скромність прикрашає. Уважно подивися на себе в дзеркало, а потім спробуй поглянути поглядом стороннього спостерігача. Можливо, варто додати трохи скромності в твій наряд або макіяж. Можливо, ти виглядаєш надто яскраво і зухвало, привертаючи цим увагу перехожих. Якщо помітиш якісь надмірності, краще їх усунути, виглядати трохи скромніше.


2. Постав за своїми манерами. Іноді навіть надмірно гучний голос або сміх може привертати увагу оточуючих. І тут також необхідно дотримуватися запобіжного заходу.

3. Стався до ситуації з гумором. Гумор взагалі може значно полегшити життя. Дивляться в твою сторону, значить, ти цікава і яскрава особистість, яка привертає увагу. Якщо ми не можемо змінити якусь ситуацію, значить, потрібно змінити своє ставлення до неї.

4. Переключи увагу. Є ще спосіб відвернути від тебе увагу, якщо воно вже починає набридати. Це знайти подруг, які будуть більш яскравими особистостями, ніж ти. Напевно знайдеться хоча б одна подружка в твоєму оточенні, яка користується не меншою увагою. Нехай вона буде ведучою, а ти якийсь час залишайся в тіні.