Як бути, якщо хлопець не передзвонює

Як бути, якщо хлопець не передзвонює

Для дівчини, яка чекає дзвінка від молодої людини, немає голосніше звуку, ніж мовчання телефону. Тиша діє на нерви, а дзвінки лунають не від тих людей. Розмовляти ні з ким крім нього не хочеться, ви злитеся і нервуєте. Причин того, що хлопець не передзвонив, може бути маса, від самої невинної до непоправної. Але завжди краще знати правду, ніж мучитися невідомістю.

Інструкція

1. Ситуація така: хлопець не передзвонив протягом доби після першого побачення. Є цілий ряд загальних причин, які цілком вірогідні. Втратив номер вашого телефону, раптово захворів, сталося щось непередбачене, захворів хтось із рідних, термінова робота. Може бути і так, що хлопець розчарувався у вас після побачення і вирішив не розвивати стосунки далі.


2. У будь-якому випадку він чинить неввічливо і неправильно, можна виділити вільну хвилинку, щоб заспокоїти і проінформувати дівчину, яка турбується. Чоловіки не такі чутливі і завбачливі, як жінки. Якщо ваш хлопець з числа таких ось товстошкірих особин, він міг вирішити, що подзвонить вам тільки тоді, коли вирішить всі свої проблеми.

3. Якщо ви домовилися, що він зв 'яжеться з вами через певний час, але він ніяк не дав про себе знати, виждіть ще один день. Це важко для емоційної дівчини, але хоча б пару годин потерпите! Зателефонуйте йому самі і прямо запитайте про причину мовчання. Тільки не приймайте розпливчастих відповідей, щоб не нервувати ще раз, якщо він знову скаже, що потім передзвонить. Неприємна правда в цьому випадку краще, ніж боягузлива брехня.

4. Чоловік може сказати, що йому потрібно трохи часу, щоб обміркувати ситуацію, що склалася. Це нормально і для вас теж буде корисним ще раз проаналізувати ваші відносини.

5. Інша ситуація: ви давно зустрічаєтеся, і він раптово пропав і не передзвонює, хоча обіцяв. У цьому випадку вам точно потрібно не соромитися і шукати молоду людину самої. Адже може всяке статися, і вам потрібно бути в курсі подій, щоб запропонувати свою допомогу. Якщо його телефон не відповідає, телефонуйте спільним друзям, на домашній телефон, на роботу. У вас має бути декілька контактів, якщо ви вже деякий час утворюєте пару.

6. Спробуйте знайти його через соціальні мережі. Згадуйте знайомих, яких він згадував. Якщо ж ви з 'ясували після всіх цих пошуків, що нічого не сталося, крім його поганого настрою, подумайте, чи потрібен вам такий супутник.

7. Не страждайте поруч з мовчачим телефоном, з 'ясуйте реальну обстановку негайно, щоб не витрачати свої нервові клітини попусту. Адже яке щастя буде, коли ви подзвоните і почуєте його радісний голос, який повідомляє, що він так чекав вашого дзвінка.