Що взяти з собою на побачення

Що взяти з собою на побачення

Йдучи на побачення, потрібно не тільки ретельно продумати свій гардероб і підготуватися морально, але і вибрати речі, які можуть вам стати в нагоді. Зрозуміло, не варто нести з собою занадто багато предметів, особливо якщо ви плануєте довго гуляти, проте про найнеобхідніше краще не забувати

Що варто принести з собою на побачення хлопцеві

Бажано взяти з собою букет квітів для дівчини, особливо якщо для вас дуже важливо справити на неї сприятливе враження. Ця проста деталь допоможе вам продемонструвати турботу і увагу, а також підніме жінці настрій. Зробивши такий подарунок, ви підвищите шанси на те, що зустріч пройде успішно.


Купуйте невеликий легкий букет, щоб дівчині не було незручно його носити. Це також допоможе уникнути проблем з пошуком місця для квітів, якщо ви прийдете в кафе.

Розплануйте побачення, вирішите, в які заклади ви підете і визначите, яка сума вам буде потрібна. Візьміть з собою більше, ніж плануєте витратити, щоб не червоніти перед дівчиною в кафе і не пояснювати, що вам нічим розплатитися за вечерю.

На побачення варто взяти з собою презервативи. Безумовно, немає ніяких гарантій, що вони вам і справді знадобляться, проте їх наявність виявиться як не можна більш до речі, якщо зустріч переведе ваші відносини на новий рівень. Варто взяти також освіжаючу жувальну гумку або спеціальний спрей для рота. Такі предмети займають мінімум місця, але можуть стати в нагоді, якщо потрібно терміново позбутися від несвіжого дихання. Можливо, під час побачення у вас буде можливість поцілувати дівчину, і дуже важливо, щоб їй це сподобалося.

Речі, які дівчині слід взяти на побачення

Це може здатися дивним на перший погляд, але дівчині, як і хлопцеві, рекомендується мати при собі гроші, особливо якщо планується зустріч в кафе або ресторані. На жаль, може статися так, що молодій людині не вистачить коштів, щоб оплатити ваше замовлення. Деяка сума не обтяжить ваш гаманець, але вбереже вас від безлічі проблем.

Доречно взяти невелику кількість готівки на випадок, якщо ви не зможете розрахуватися за карткою або не знайдете банкомату для швидкого зняття грошей.

Обов 'язково прихопіть з собою дзеркальце і трохи косметики. Не варто брати рідку підводку або інші вироби, на використання яких піде багато часу. А ось пудра, туш, помада або коректор можуть стати в нагоді. Безумовно, в косметичку варто також покласти матуючі серветки, щоб швидко освіжити обличчя і прибрати жирний блиск і піт, не зачіпаючи при цьому макіяж. Якщо ви йдете на побачення в спідниці або сукні і одягаєте колготки, прихопіть з собою додаткову пару. На жаль, колготки мають звич рватися в найбільш невідповідний момент, а при наявності запасної пари ви зможете швидко їх переодягнути.