Мовчати не можна сказати. Чоловік зраджує подрузі

Мовчати не можна сказати. Чоловік зраджує подрузі

Така слизька тема, така неприємна, але проте, вона має місце бути в справжньому житті. Уявіть собі, ви пішли в кафе, а там. А там чоловік вашої подруги з іншою пані і неозброєним оком видно, що у них не ділова зустріч, а той самий романтична вечеря, коли «очі в очі», рука в руці, і поцілунки в ясна. А буває зовсім вже страхітливі ситуації: сидить ваша колега, розповідає про свого нового палкого і пристрасного коханця і в описі оного ви з жахом упізнаєте чоловіка своєї подруги. І відразу виникає питання: що робити-то? Бігти? Дзвонити? Попередити її, щоб гнала цього паразита куди чимдалі? Стоп! Психологи радять десять разів подумати, перш ніж влізати в чужу сім'ю.


Варіант перший. Не послати б нам гінця. Вона не повірила


Усім відомо, що в давнину гінця, який приніс погані новини, вбивали. Вже пройшло декілька століть, є радіо, телефон, Інтернет і навіть адронний колайдер, а як вбивали за погані новини, так і продовжують це робити. Правда сьогодні йдеться усього лише про моральне вбивство, тобто про припинення спілкування, звинувачення і навіть підозри в нещирості.

Перша реакція у будь-якої нормальної жінки, коли подруга їй говорить, «а я знаю, що твій чоловік тобі зраджує», це заперечення. Звичайно, подруга переплутала її святий Лешу з якимсь дебілом, який в кафе лапає чужу жінку за коліна. Подруга так і говорить: «Ти, Маша, очі-то протри, мій чоловік на таке не здатний, ми виграли конкурс »Спортивна сім'я району«, а ти мені про зради». І відразу ж між подругами пробігає чорна кішка, тому що дружити з людиною, яка може так обмовляти рідного чоловіка, неможливо.

Коментар психолога : жінки дуже часто готові не вірити в абсолютну правду лише для того, щоб не приймати рішення. Не хотіти знати правду, це теж позиція. А подруга, яка посміла вимовити цю правду вголос, автоматично стає ворогом. Ну, як з нею далі спілкуватися, якщо вона так віроломно бреше? Швидше за все і бреше-то із заздрості, у самої чоловіка немає(є але кривий, косий, п'яний), ось і прагне зруйнувати чужу ідеальну сім'ю.

Варіант другий. Вона повірила, і вони розлучилися

Подруга слухає вас, у неї від жаху округляються очі, потім вона хапає телефон і дзвонить чоловікові, з криками: «Я все знаю»! І починається свистопляска, під назвою «Упіймали мужика на місці злочину». Чоловік подруги може вивертатися і виправдовуватися, а може прямо і похмуро сказати: «Ну, раз знаєш, значить, давай розводитися, я її люблю». Подруга в сльозах, крики, істерики, розділ майна, діти, що плачуть, депресія.

І ось якось в один з особливо сумних осінніх днів, подруга нап'ється вина, подзвонить вам і скаже: «Якого Біса ти мені все розповіла? Я тепер одна, у мене все погано, як жити далі? Хто тебе тягнув за твою довгу мову»?


І на цьому, як правило, спілкування між дівчатами теж можна вважати закінченим. Ну, як спілкуватися з людиною, яка зламала вам особисте щастя і зруйнував сім'ю? Ясно, що не чоловік сім'ю зруйнував, а балакуча подруга.

Коментар психолога : деяким жінкам потрібний «образ ворога», на якого можна злити усі свої проблеми і нещастя. Завжди має бути «хтось винен», і в даному випадку, це буде подруга.

Варіант третій. Вона повірила, і вони помирилися

Цей варіант зустрічається набагато частіше, ніж попередній. Подруга вірить, далі все йде за сценарієм: крики, сльози, загрози, потім подруга «прощає» зрадника, пристрасний подружній секс, а ви залишаєтеся в ролі дурної. Та і чоловік подруги, той самий зрадник, обов'язково їй скаже: «Припиняй спілкуватися з цією пані! Вона так негарно поступила, вона нам заздрить і взагалі, мені неприємно її бачити в нашому будинку. І ти до неї не ходи, як я можу відпускати улюблену дружину до людини, яка настроює її проти мене»?

Коментар психолога : абсолютно зрозуміло, що вибираючи між «улюбленим чоловіком, який ненавмисно оступився і впав в ліжко до підступної изменщице, яка його сама спокушала, а він відмовлявся і твердив до останнього, затиснувши чоловічу гідність руками, »я люблю дружину, изыди« і віроломною подругою, яка влізла в їх святу(що вже помирилася ) сім'ю, жінка вибере чоловіка. Ну, а подруга піде лісом.

Варіант четвертий. Вона сказала: «Спасибі»

І лише в одному з десяти випадків, подруга скаже вам щиро: «Спасибі! Спасибі, що розплющила мені очі і допомогла почати нове життя без брехні і зрад».


Коментар психолога : наші жінки ніколи, запам'ятаєте, ніколи-ніколи-ніколи не розлучаться з чоловіком, спійманим на зраді. Ось такий убогий менталітет. Улюблений чоловік буде виправданий «жіночою мудрістю», «унасжесемья», «вона його сама спокусила», «мої очі мене обдурили», «я його пробачу» і далі і далі, доки улюблений чоловік не піде сам. Та і тоді за нього «боротимуться», тому, якщо не хочете стати своїй подрузі ворогом, краще нічого їй не говорите.

А ви як вважаєте?