Як зробити букет з грошей

Як зробити букет з грошей

Яким чином можна приємно здивувати подарунком своїх рідних і близьких? На будь-якому торжестве, будь то ювілей, день народження або весілля, можна вразити своїм презентом. Головне - правильно його піднести. Як не можна краще в якості оригінального подарунка підійде такий шедевр, як букет з грошей. Його можна при бажанні прикрасити цукерками, а викидати його не доведеться, оскільки техніка створення такого букета зберігає гроші в досить охайному стані.

Вам знадобиться

  • - грошові купюри;
  • - зубочистки;
  • - дріт або довгі шпажки;
  • - зелений скотч або ізолента;
  • - штучні квіти;
  • - затор від вина або шампанського;
  • - ножиці;
  • - цукерки;
  • - пакувальний папір (за бажанням).

Інструкція

1. Для створення такого шедевру відберіть нові хрусткі купюри. Приготуйте весь необхідний інвентар і матеріали. Для основи квітки підійде заготовка з пінопласту або звичайний затор. Так само можна використовувати підстави штучних квітів.


2. Пробка виступатиме в ролі заснування бутонів, на якому тримаються купюри. Для початку зробіть кілька сходинок для того, щоб гумки зафіксувалися на ній. Це будуть найпростіші гумки, які будуть потрібні вам в якості кріплень.

3. Візьміть зубочистку і закрутіть всі кути купюри всередину. Це буде імітація бутону, що розкрився. Кількість купюр залежатиме від розміру букета. Таку дію слід виконати з усіма купюрами.

4. Далі складіть задіяну купюру навпіл, так, щоб загорнуті кути виявилися зверху. Продовжте гумку посередині, а потім обмотайте її зверху пробки. Таку маніпуляцію виконуйте з усіма купюрами. При цьому кріпити їх слід по дві на кожному ярусі. Кріплення виконуйте до тих пір, поки не закінчите сам бутон.

5. Для закінчення роботи з бутоном розберіть штучну квітку. У чашелістик вставте свій твір. Для того, щоб бутон тримався, пробку знизу намажте клеєм. Якщо пробка не влізе в чашу, обріжте її ножем, або ж, як варіант, наколоти пробку на стебель квітки, а зверху заклеїти зеленим кольоровим папером.

6. Створіть букет з бутонів, кількість яких залежатиме від бажаного розміру. Для прикраси можна додати цукерки. Візьміть дріт або шпажку, обмотайте її зеленим скотчем. Потім виріжте з подарункового паперу квадратики розміром приблизно в 15 сантиметрів. Згорніть кулечки з паперу, зафіксувавши їх скотчем, потім вкладіть туди цукерку, закрийте. Вiдкніть шпажку в кулiчок.

7. Зберіть букет з грошових кольорів, закріпіть зеленим скотчем. Далі використовуйте свій політ фантазії. Букет можна обгорнути папером або сіткою кольорів, використовуйте гілочки для декору. Також для краси можна взяти стаканчик, попередньо вклавши в нього так званий оазис для кріпацтва квітів. Обгорніть склянку красивим папером, завершивши роботу атласною стрічкою будь-якого кольору, що підходить до обгорткового паперу.