Як отримати зарплату за чоловіка

Як отримати зарплату за чоловіка

Бувають різні ситуації, коли дружині доводиться отримувати зарплату за чоловіка. По-різному можуть бути оформлені і документи, що підтверджують її право на отримання грошей. Окремо можна розглядати випадки, коли невиплачену вчасно зарплату отримує вдова.

Інструкція

1. Якщо ваш чоловік зловживає спиртними напоями, і тому не може розпоряджатися грошима, необхідними для утримання сім 'ї, то ви можете спочатку звернутися в організацію, де він працює, і попросити головного бухгалтера або керівника оформити на ваше ім' я (в присутності чоловіка) довіреність на отримання зарплати. Якщо організація відмовляється вам допомогти, зверніться до суду із заявою про обмеження чоловіка в правах і про призначення над ним піклування.


2. Якщо ваш чоловік був призваний на строкову службу або подовгу перебуває у відрядженнях, то він може оформити на вас генеральну довіреність, яка буде підставою для видачі вам зарплати. У крайньому випадку, таку довіреність може підписати командир частини (для термінових) або капітан судна (для моряків).

3. Якщо ваш чоловік перебуває в лікарні, то ви можете скласти разову довіреність і попросити головного лікаря лікарні її підписати. Іноді для оформлення такої довіреності може знадобитися і підпис начальника ЖЕУ.

4. Ви можете користуватися безмежною довірою чоловіка і забирати у нього зарплату, тільки якщо він отримує гроші перерахуванням на банківську картку, а вам відомий її пін-код.

5. Якщо ваш чоловік помер, то ви можете отримати зарплату, яка не була йому виплачена, на підставі свідоцтва про смерть, трудової книжки чоловіка і паспорта в тижневий термін з моменту звернення до його організації. Однак організація, якщо ваш чоловік був дійсно хорошим працівником, сама поспішить виконати ці сумні обов 'язки.

6. Якщо ви перебуваєте в даний час в розлученні, але у вас з колишнім покійним чоловіком є спільні діти, то вони (або ви як їх представник), можете отримати за нього зарплату в разі, якщо інших спадкоємців не було встановлено в терміни, обумовлені законодавством (через 6 місяців після його смерті).

7. Якщо ви не оформили офіційно вступ у спадок, що дістався вам від колишнього чоловіка, зверніться до суду для відновлення прав, а потім, маючи на руках свідоцтво, зверніться в банк або в організацію, де вам зобов 'язані видати належні йому гроші.