Як найкраще позбутися целюліту

Як найкраще позбутися целюліту

Апельсинова кірка або целюліт - одвічна жіноча проблема. З наукової точки зору він являє собою підшкірний шар, змінений до стану кульок і вузликів в результаті порушення кровопостачання жирових клітин.

Інструкція

1. Поява целюліту - це не тільки сигнал про пару зайвих кілограмів на тілі, які необхідно прибрати для досягнення краси і привабливості. Це може бути ще й порушення роботи організму, наприклад, гормональний збій або велика кількість синтетичних речовин, що надійшли разом з їжею. Тому для боротьби з апельсинною кіркою необхідно, перш за все, змінити спосіб життя.

2. Харчуйтеся правильно. Ваша їжа повинна бути збалансованою і корисною. Введіть у свій раціон якомога більше свіжих овочів і фруктів, відварених, парових і запечених страв. Відмовтеся від фаст-фуду, напівфабрикатів і будь-якої іншої їжі, наповненої барвниками і консервантами. Намагайтеся не вживати газованих і спиртних напоїв. Як тільки ваш організм очиститься від шлаків і шкідливих речовин, покращиться і стан шкіри.


3. Ведіть активний спосіб життя. Намагайтеся більше ходити пішки, забудьте про ліфти, займіться бігом або будь-яким іншим спортом, що дозволяє скинути зайву вагу і зміцнити організм. Не маючи можливості відвідувати тренажерний зал, виконуйте вдома стандартний комплекс вправ, спрямованих на зростання м 'язової маси. Наприклад, присідання, скручування тулуба або стрибки через скакалку. Забравши зайві кілограми і зміцнивши м 'язи, ви позбудетеся того прошарку, де утворюється апельсинова кірка.

4. Робіть масаж. Виходячи з ванни, розімніть шкіру на проблемних ділянках за допомогою спеціальної антицелюлітної щітки або рукавиці. Добре застосовувати при цьому засоби для боротьби з апельсиновою кіркою на основі кофеїну або водоростей. Завдяки масажу ви посилите приплив крові до шкіри, а кофеїн посприяє розщепленню жирових клітин.

5. Якщо дозволяють кошти, пройдіть спеціальні антицилюлітні процедури в косметичному салоні. В даний час там передбачено багато програм з поліпшення еластичності шкіри. Але при цьому не забувайте про спорт і правильне харчування.