Як знайти клієнтів для нарощування волосся

Як знайти клієнтів для нарощування волосся

Завдяки тому, що сьогодні при нарощуванні волосся все частіше використовуються штучні матеріали, ця процедура стала доступна не тільки зіркам шоу-бізнесу або дружинам олігархів, але і громадянам середнього достатку. Однак майстрам як і раніше не так-то легко знайти клієнтів.

Інструкція

1. Поцікавтеся у своїх подруг, родичок, знайомих, чи не бажають вони стати вашими клієнтами і, в разі їх згоди, проведіть процедуру нарощування волосся якомога більш ретельно і безпечно. Якщо ви дійсно майстер своєї справи, то ви досить швидко зможете обзавестися постійними клієнтами.


2. Зверніться в газети безкоштовних оголошень і розмістіть в них оголошення про послуги з нарощування волосся. Обов 'язково вкажіть, які процедури, крім нарощування, ви зможете виконати (стрижка, фарбування, хімзавивка). Будь ласка, вкажіть контактні дані. Якщо навіть до вас звернуться клієнти, які бажають тільки підстригтися або поміняти колір волосся, можливо, вам вдасться заручитися згодою деяких з них і на нарощування прядей.

3. Запропонуйте свої послуги в якості приходячого або постійного майстра одному з салонів краси у вашому місті. Якщо салон якраз шукає можливості для розширення асортименту послуг або йому потрібен саме фахівець з нарощування волосся, то ваша пропозиція буде як не можна до речі.

4. Зайдіть на один із сайтів, на яких публікується інформація про роботу, в тому числі і про вакансії в салонах краси (www.rabota.ru, www.superjob.ru тощо). Ознайомтеся з вакансіями, якщо вони є. Якщо їх немає, або вони вас не влаштовують, розмістіть своє резюме, вказавши свої контакти і перерахувавши всі ваші вміння і навички в області перукарських послуг.

5. Створіть свій сайт в інтернеті, на якому викладіть інформацію про себе, про технології нарощування волосся, про матеріали тощо. І головне - не забудьте створити фотогалерею ваших робіт. Якщо ж поки у вас немає матеріальних або технічних можливостей для відкриття сайту, зайдіть в одну з соціальних мереж (наприклад, на www.vkontakte.ru) і станьте засновником тематичної групи.

6. Зверніться на біржу приватних майстрів (http://www.prohand.ru), зареєструйтеся і створіть свою сторінку. На цій сторінці ви зможете розмістити будь-яку інформацію про себе: від ПІБ (не є обов 'язковим) до адреси вашого сайту в інтернеті або сторінки "ВКонтакте". Біржа користується незмінною популярністю у тих, хто бажає скористатися всіма найновішими технологіями в області краси і стилю, так що за клієнтами справа не стане.