Як змити стару фарбу з волосся

Як змити стару фарбу з волосся

Іноді при фарбуванні волосся виходить не зовсім той колір волосся, який очікувався. У цьому випадку, намагаючись позбутися невдалого кольору повторним фарбуванням волосся, ми наступаємо знову на ті ж граблі. А деякі жінки просто хочуть змінити імідж, і колишній колір волосся ніяк не вписується в новий образ. Створіть його самостійно або за допомогою професіоналів.

Вам знадобиться

  • - знецінювальна змивка;
  • - олія рослинна (ріпейна, мигдальна, оливкова, лляна);
  • - шампунь;
  • - ромашковий відвар або підкислена лимоном вода.

Інструкція

1. Якщо є можливість, то для видалення старої фарби відвідайте салон краси. Майстри зроблять це за допомогою професійної знецінювальної змивки. При її застосуванні колір волосся зміниться на 4 тони. У результаті вийде стійкий рудий відтінок, який може не влаштовувати своїм кольором. Для того щоб продовжити знецінення, зробіть змивку в салоні повторно.


2. Цю процедуру виконайте не раніше, ніж через два тижні після попереднього змивання. Якщо зробити це раніше, можна завдати волоссю непоправної шкоди. Після того як потрібного кольору досягнуто, пройдіть курс реабілітації за допомогою спеціальних лікувальних кремів і масок для волосся.

3. Якщо немає можливості відвідати салон, то для відновлення кольору волосся вдома виберете максимально нешкідливу, але ефективну змивку. Скористайтеся не знецінювальною, а кислотною змивкою, в якій не міститься аміак.

4. Вона буде ефективно очищати волосся від фарби, а не наносити нові шари барвника. Після її зняття доглядайте за волоссям до надання їм природного блиску. Вважається, що вона менш шкідлива для волосся.

5. Крім змивок можна використовувати природні абсорбенти фарби. Вони не такі ефективні, але абсолютно нешкідливі і передбачувані. Візьміть ріпейну, мигдальну, оливкову або лляну олію і перед миттям голови встроміть її у волосся. Цю маску для волосся не змивайте протягом трьох годин.

6. Після закінчення часу кілька разів вимийте волосся шампунем і ополосніть відваром ромашки або водою підкисленою лимоном. Полоскання ромашковим відваром дасть якоюсь мірою освітлювальний ефект. Використовуйте цей прийом, якщо потрібно висвітлити волосся на один тон. Після кожної процедури ретельно ополаскуйте волосся чистою водою.