Як прибрати жовтий колір після освітлення волосся?

Як прибрати жовтий колір після освітлення волосся?

Якщо жінка вирішила кардинально змінити свій колір волосся і стати яскравою блондинкою в домашніх умовах, то її може осягнути неприємна врахувати стати жовтою. Побажання волосся - це досить поширена проблема серед любительок світлих відтінків. Особливо це стосується тих, хто хоче перефарбуватися в платиновий, холодний колір. Як би жінки не старалися, жовтий колір після фарбування все одно може проявитися і з ним потрібно боротися.


Дуже часто при боротьбі з жовтим волоссям слід здійснювати ряд дій до моменту фарбування. До того, як приступити до освітлення, необхідно напитати волосся, вилікувати їх за допомогою спеціальних бальзамів і масок для волосся. Після них легше здійснювати знецінення волосся, адже вони вже не зазнають додаткового стресу.


Крім того, процес освітлення також має ряд деяких особливостей. Необхідно чітко понімат, звідки варто починати наносити реактив. В першу чергу краще освітлення починати з потилиці, оскільки саме там відбувається найбільш тривале освітлення. Тільки після цього можна переходити на середину голови і в кінці на скроневу частину і лобну. Найостаннішими для освітлення будуть кінчики волосся, в них набагато менше води і вони більш схильні до швидкого знецінення.

Однак, буває так, що незважаючи на всі превентивні заходи, після освітлення волосся починає проявляти ненависний жовтий колір. Це відбувається тому, що на волосся часто впливають фактори ззовні: ультрафіолет, хлор у воді, недолік у харчуванні та зволоженні. Щоб позбутися жовтизни, слід здійснити деякі маніпуляції:

У першу чергу, змінити звичний шампунь на той, який містить срібні або фіолетові кольори. Такий шампунь можна зустріти в професійних магазинах. Він впливає на жовті пігменти і замінює їх світлими.

- Використовувати тонування волосся в гамі з фіолетових, попільних або слонової кістки відтінків. Це допоможе уникнути жовтизни. Але потрібно пам 'ятати, що після освітлення волосся схильне до швидкого фарбування і любить перетворюватися на непередбачені кольори, тому потрібно діяти згідно з інструкцією.

- Використовувати спеціально відфільтровану воду без активного хлору.

Якщо виконувати всі дії регулярно, то мрія бути платиновою блондинкою виповниться, а життя може кардинально змінитися в кращу сторону.