Ефективні засоби для декапування волосся

Ефективні засоби для декапування волосся

Завдання грудневого - змити фарбу з волосся. Процедуру проводять у салонах з використанням професійних засобів, які є найефективнішими. Можна здійснити грудневе і вдома, але для цього необхідно підібрати щадний знецінювальний продукт.


Фарбування волосся не завжди дає бажаний результат. Може статися так, що вже на другий день після процедури захочеться позбутися кольору, який не сподобався. Зважаючись на грудневе, потрібно врахувати, що воно пошкоджує структуру волосся. Для початку професіонали рекомендують провести поверхневе грудневе, яке скоригує колір. І тільки якщо результат вас знову не влаштує, можна звернутися до більш глибокого змивання.


Темний колір можна повністю змити тільки професійними засобами, народні методи тут безсилі.

На косметичному ринку представлена маса засобів для декапування. Вони схожі за складом і дією, але можуть відрізнятися концентрацією.

Найбільш щадним вважається засіб "Hair Light Remake Color". Це навіть не змивка, а коректор. Продукт видаляє штучний колір, але не зачіпає натуральний пігмент волосся. Такий м 'який ефект обумовлений відсутністю в складі засобу аміаку і перекису. Природно, чорну фарбу з білокурою шевелюри воно повністю не видалить, зате практично не зашкодить структуру. Ще один продукт, що не руйнує натуральний пігмент - "Color-off" - є розробкою лабораторії Farmen. Засіб забезпечує не тільки змивання фарби, а й додатковий догляд за волоссям, обумовлений присутністю у складі протеїнів сої і пророслих пшеничних зерен. Грудневий склад обволікає кожну молекулу штучного барвника, м 'яко розчиняє його і видаляє з волосся. При цьому шевелюра не знецінюється.

Засоби для декапування не можуть відновити натуральний колір, так продукти поверхневої дії лише частково видаляють фарбу, а глибока змивка знецінює волосся.

Більш глибокою дією відрізняється засіб "Nouvelle". Воно ефективно вимиває навіть темну фарбу, але може пошкодити пористе або схильне до сухості волосся. Тому кілька днів поспіль після використання цього засобу робиться поживна маска для волосся, щоб відновити еластичність і блиск. Декапування за допомогою цього продукту можна проводити лише на шевелюрі, пофарбованій штучним барвником. Для видалення хни і басми він не годиться. Якщо фарбування волосся було невдалим, скоригувати колір можна за допомогою засобу "Colorianne Color System" від BRELIL. Цей продуть легко застосовувати навіть у домашніх умовах. Він ефективно змиває навіть чорний колір. Але для закріплення результату декапування засобом "Colorianne Color System", необхідно відразу після процедури пофарбувати шевелюру безаміачною фарбою. Якщо ви збираєтеся зробити декапіювання вперше, зупиніть вибір на змивці "Backtrack Paul Mitchel". Цей щадний засіб забезпечить корекцію кольору і відновлюючий догляд за волоссям, оскільки в наборі присутній не тільки грудневий склад, але і нейтралізуючий шампунь і кондиціонер. Засіб "Eclair Clair" від L 'Oreal видаляє як штучний, так і натуральний колір. Тому після декапування цим продуктом через кілька днів необхідно ще раз знебарвити волосся, щоб прибрати жовтий відтінок. Альтернативою повторному освітленню може стати фарбування волосся щадною безаміачною фарбою.