Чи шкідливо мити голову господарським милом

Чи шкідливо мити голову господарським милом

Господарське мило відомо всім, а деякі навіть миють їм голову. Але чи це безпечно? Так, мило має сильну антибактеріальну дію, це чудовий антисептик. Господарське мило очистить якщо не все, то багато чого. За рахунок чого досягається такий ефект? І чи не зашкодять активні речовини здоров 'ю людини?

Чи господарське мило підходить для миття волосся? Довіри рекламі вже немає давно, і ніхто не чекає чудових ефектів від хімічних шампунів. Мила ж інша справа: натуральний склад, відсутність ароматизаторів і барвників. "Казка!" - подумає жінка. Але серйозно помилиться!


Склад господарського мила

Справжнє господарське мило складається з жирів (не більше 72%, цифри на шматку мила показують процентний вміст жиру) і лужі (дуже великої кількості). Рівень рН у такого мила дорівнює, приблизно, 11-12. Однак нормальний рН для людини становить 5,5, а максимально допустимий - 9.

Що ж таке лужок? Це дуже агресивна речовина, яка не просто очищає будь-який бруд і вбиває більшість бактерій, але також може нанести опіки, роз 'їдаючи верхній шар епідермісу.

Косметичне використання господарського мила

Господарське мило для миття голови, втім, як і для тіла, не підходить. Воно відмінно видаляє забруднення і мікробів, але краси і здоров 'я не принесе. Щілина, що міститься в господарському милі, порушує захисний бар 'єр кожного покриву, вичерпується його. У результаті шкіра старіє значно швидше. Якщо з юних років вмиватися таким милом щодня, то в 25 років можна виглядати на всі 30 і навіть старше! Вся справа в тому, що клацання порушує жировий баланс, робить структуру волосся пористою і ломкою. У підсумку волосся стає сухим і безжиттєвим, як солома. На блиск і шовковистість при застосуванні такого мила, розраховувати не варто. А ось перхоти, свербіння і лушпіння - забезпечені. Звичайно, у молодої дівчини такого роду зміни проявляться не відразу, а ось для жінки у віці видимі "ефекти" прийдуть набагато швидше. Хоча деякі люди все ж використовують господарське мило при митті голови, але вони знають один секрет, який допомагає їм уникнути згубного впливу лужі. Після миття, волосся слід ополоснути яблучним оцтом, тобто нейтралізувати лужок за допомогою кислоти. Такий метод відновить жировий баланс. Отже, відповісти на питання, чи можна мити голову господарським милом, однозначно не можна. Багато жінок користуються ним все життя і говорять про приголомшливі результати. Але в будь-якому випадку, якщо вам хочеться поекспериментувати, то не забудьте про яблучний оцет і не зловживайте.