Як зшити чохли на диван

Як зшити чохли на диван

Так складно в наш час знайти зручний диван. У гонитві за красою і дизайном меблеві дизайнери зовсім забули про головне призначення дивана - щоб було зручно сидіти на ньому. І так не хочеться міняти старий диван, тому що він найзручніший. Пропонуємо оновити його за допомогою меблевих чохлів.

Вам знадобиться

  • Диван
  • Тканина
  • Швейні булавки
  • Нитки
  • Ножиці
  • Швейна машинка

Інструкція

1. Шиття чохлів на диван допоможе вам не тільки оновити зовнішній вигляд дивана, але і істотно заощадити сімейний бюджет. Тому що хороший диван коштує недешево, а чохли можна зшити самостійно. Це зовсім нескладно!


2. Отже, по-перше, вибираємо тканину для наших майбутніх чохлів. Тканина повинна бути міцною, бажано не ворсистою. Особливо врахуйте цей аспект, якщо у вас є домашні тварини. Інакше поверх ворсистих чохлів у вас буде шар вовни і пуху. Підбирайте колір тканини відповідно до інтер 'єру. Робіть чохли яскравими, якщо в цілому в кімнаті немає яскравих плям і світлі однотонні шпалери, і навпаки. Краще зробити однотонний диван, якщо стіни кімнати яскраві, або багатоколірні.

3. Куплену тканину на чохли потрібно випрати і висушити, щоб при прання чохлів не сталося непередбаченої садиби тканини.

4. Заміряємо тканину на чохли. Це багато в чому залежить від конструкції дивану. Простіше за все робити прямокутні шаблони, а потім "" підганяти "" їх безпосередньо на дивані. Припуски на шви в цьому випадку треба робити досить великі, 5-6 см.

5. Після розкрою зразкових шаблонів - розкладаємо тканину на дивані лицьовою стороною вниз, скалюємо спеціальними швейними булавками і змітуємо прямо на дивані наші майбутні чохли (змітувати краще контрастною ниткою, щоб її було видно).

6. Потім прошиваємо на машинці і знову одягаємо чохол на диван. Виправляємо, підшиваємо, зрізаємо зайву тканину і, таким чином, за кілька примірок доводимо чохол до готовності.

7. Залишилося видалити кошторисні нитки - і чохол на диван готовий.