Як зробити на дачі мангал

Як зробити на дачі мангал

Велике задоволення приносить приготування спекотне на саморобній гриль-жаровні. Ви можете самостійно зробити мангал на дачі. Для цієї мети вам знадобиться якісний інструмент і матеріали.

Інструкція

1. Як основну деталь мангала ви можете використовувати вставку з чистої нержавіючої сталі. Вона поєднує в собі кілька достоїнств. Цей матеріал не буде іржавіти з часом. До того ж, він добре піддається чистці. Жир не потраплятиме на розпечене вугілля. По канавках такої вставки буде стікати смачний м 'ясний сік, який утворюється при смаженні. Висоту решітки ви можете самостійно регулювати.


2. Для початку підготуйте майданчик і відлийте бетонний фундамент. На ньому вже можна буде споруджувати з цегли П-подібну кладку. Відстань між бічними стінками має бути близько 50 см. У проміжку на висоті 60 см зробіть топкові полиці. Для їх виготовлення найкраще підходять тротуарні плити розміром 50х50 см. Спирати їх потрібно на вставлені в стіни відрізки смугової сталі або ж промовці зі стін частини цеглин.

3. Далі візьміть гриль-вставку з нержавіючої сталі і прикрутіть її до верхньої плити. Якщо необхідно, то ви можете до базового варіанту додати ще одну нішу. В результаті вийде гриль-жаровня у вигляді букви "Е". На такому грилі є місце для двох жарочних вставок. Їх можна буде розташовувати поруч. По всьому периметру мангала зробіть додаткові полички. Потрібні вони для зручності, так що для їх виготовлення ви можете використовувати практично будь-який матеріал.

4. Праворуч і ліворуч додаткові ряди цеглин повинні бути викладені ложкою. У стіні обов 'язково передбачте виступи. Саме на них укладатимуться поличні дошки. З тильного боку необхідно встановити досить велику за розмірами відкидну дошку. На неї ви зможете поставити багато різних кухонних предметів. Тому цілком можна обійтися і без столу. Навіть для бочонка з пивом знайдеться місце. Кріпити цю дошку найкраще на петлі, які використовуються для відкидних дверей. Поверхню дерев 'яних деталей покрийте лаком.