Як вигнати щурів

Як вигнати щурів

Щури відрізняються від інших гризунів розумом, витривалістю і здатністю пристосовуватися до змінюваних умов. Вони є переносниками багатьох захворювань, небезпечних для людини і домашніх тварин. При появі щурів у будинку необхідно терміново вживати заходів щодо їх винищення, поки вони не почали розмножуватися.

Інструкція

1. Заведіть кішку. Врахуйте, що не всі вони становлять для щурів небезпеку. Багато представників сімейства котячих просто бояться щурів, а інші, які живуть у комфортних умовах і забезпечені їжею, не відчувають потреби в полюванні. Вибирайте кошенят від кішки-крисоловки. Кішки, як правило, є більш вдалими мисливцями: потреба захищати і годувати потомство закладена в них на генетичному рівні.


2. Зверніться до фірм, що надають послуги з дератизації приміщень. У своїй роботі вони використовують кілька методів боротьби з щурами: біологічний, що передбачає використання тварин і бактеріальних культур, механічний - із застосуванням пасток і відлякувачів і хімічний - використання токсичних препаратів. Досвідчені фахівці чітко визначать місця проникнення і пересування щурів.

3. Придбайте ультразвуковий відлякувач гризунів. Автоматично перемикаючи частоту модуляції ультразвуку, він не дозволяє гризунам звикати до негативного випромінювання. Через два місяці після початку роботи приладу гризуни повинні повністю зникнути.

4. Посипайте підлогу будинку, підлогу в погребі і всередині господарських будівель дрібно подрібненою деревною золою. Для площі в п 'ять квадратних метрів буде достатньо одного відра. Зола дратує лапки і порожнину рота гризунів, тому вони воліють переходити в інше місце. Розкидайте в необхідних місцях колюче насіння чорнокореня. Вони мають неприємний для щурів запах і чіпляються до їхніх шкурок.

5. Приготуйте суху суміш з будівельного гіпсу та пшеничного борошна у співвідношенні 1:1. Половину склянки приманки насипте в тарілку і поставте поруч воду. З 'ївши приманку і запивши її водою, щур загине протягом декількох хвилин від того, що суміш застигла у неї в животі. Якщо хоч один щур помре, інші можуть піти самі.

6. Купіть в аптеці родентицидний засіб "Зоокумарин". Підсмажте на соняшниковій олії цибулю, накиньте в неї чорний хліб і додайте отруту. Перемішайте і розкладіть отриману масу в місцях проживання щурів. Можна також скористатися таблетками "Шторм". Розкладайте їх до тих пір, поки вони не будуть залишатися недоторканими.