Як вибрати очищувач

Як вибрати очищувач

У міській місцевості повітря чистотою не відрізняється. У нього підмішано багато шкідливих промислових компонентів. Та й вдома нам доводиться дихати пилом, компонентами побутової хімії, вовною домашніх тварин, димом з вулиці. Це все розхитує здоров 'я людини, постійно підточує її імунітет. Тому сучасній людині просто необхідно якось утримувати повітря в квартирі в чистоті.

Інструкція

1. Щоденне вологе прибирання погано допомагає. Позбавити повітря у вашій квартирі від "бруду" допоможе хороший очищувач повітря. Якщо ви усвідомили, що очищувач у вашому будинку необхідний, підійдіть до питання вибору агрегату серйозно. Підбирайте очищувач виходячи з розмірів приміщення так, щоб повітря ганялося через нього не менше трьох разів за годину. Ще один нюанс: потрібно також оцінити стан членів вашої сім 'ї. Скажімо, якщо серед них є алергіки або ті, хто палить, потрібно з високоякісним очищенням повітря. Нехай дорожче - зате і якість очевидна. Також приділіть увагу шуму, який видається пристроєм. Незручно спати, коли в приміщенні сильно гуде очищувач.вибратикондиціонер


2. Очищувачі повітря також класифікуються за пристроєм основних фільтрів. До речі, крім основних фільтрів повинні бути присутні механічні, що відсівають крупнодисперсний бруд, а також не дозволяють першим швидко зношуватися. Основні фільтри можна використовувати як одного типу, так і декількох у комбінації.

3. Електростатичні (іонізуючі). Принцип їх дії простий. Як відомо, пил має позитивний заряд. Пластини очищувача повітря заряджені негативно. Таким чином, пил потрапляє в пастку. Електростатичні фільтри досить якісно очищають повітря, а чистити їх можна багаторазово.

4. Водяні фільтри діють практично так само, як і попередні. Тільки тут пил вбирається водою, та там і залишається. Ці фільтри можна експлуатувати десятки років.

5. У вугільних фільтрах використовується активоване вугілля, яке легко нейтралізує шкідливі запахи і домішки. На жаль, фільтри такі слід змінювати досить часто. Їх зазвичай використовують у комбінації з фільтрами тонкої очистки.

6. Фотокаталітичні фільтри. Принцип їх дії: бруд, запахи і домішки розкладаються до найдрібніших нешкідливих компонентів, осідаючи на фотокаталізаторі. Такі фільтри є одними з найбільш ефективних. Вони здатні позбавити вас навіть від запаху тютюну, причому досить швидко.