Як налаштувати антену

Як налаштувати антену

Безсумнівним плюсом супутникового телебачення є велика кількість каналів, що відповідає різним смакам і глядацьким потребам. Звичайно, ви може платити гроші провайдерам за використання послуг стільникового зв 'язку. Однак, якщо у вас є бажання заощадити, ви можете самостійно зібрати систему супутникового мовлення.

Інструкція

1. Антени - це приймачі сигналу. Він відображається в певній точці, яка називається фокус, в якому знаходиться конвертер - перетворювач частот з високих Сі Ku в частоти від 950 до 2150 МГц. Цей сигнал простіше переходить від антени до ресивера. Після ресивер розшифровує цифровий супутниковий сигнал і транслює його на телевізор.


2. Якщо ви хочете зібрати самостійно антену, зверніться до інформації в інтернеті. Зареєструйтеся на спеціалізованих форумах, де вам допоможуть вибрати деталі з урахуванням географічного розташування. Можливо, вам знадобиться купити універсальний конвертер з мінімальним показником шуму. Від нього залежить кількість каналів, яку ви зможете приймати з конкретного супутника.

3. Програма Satellite Transponders вам знадобиться для того, щоб визначити радіостанції, телевізійні канали і діапазон мовлення потрібного супутника з транспондерними частотами. Щоб дізнатися зону покриття вибраного супутника, зайдіть на сайт LyngSat Maps.

4. Безкоштовна програма Satellite Antenna Alignment призначена для того, щоб розраховувати місце розташування супутника щодо точки вашого розташування. Увімкніть програму, задайте довготу і широту міста, в якому ви перебуваєте, після треба вибрати супутник. Програма вкаже, куди повинна бути спрямована тарілка, і на який кут слід її підняти.

5. У головному меню ресивера вам слід вибрати "Параметри", потім "Встановлення антени". Вкажіть частоту транспондера, символьну швидкість, знайдіть тип конвертера LNB "Універсальний 2" DiSEqC. Нижня шкала "Якість" покаже 0%, якщо ви вказали коректні параметри.

6. Тепер ви можете перейти до безпосередньо тарілки. Визначте напрямок, в якому знаходиться південь. Повільно рухайте антену по горизонталі, вивчаючи весь горизонт. Потім опустіть тарілку вниз на один градус і повторіть процедуру знову. Коли з 'явиться сигнал, знайдіть найкраще значення, закріпіть антену.