Як можна довше зберегти новорічну ялинку

Як можна довше зберегти новорічну ялинку

Традиція оформляти новорічне свято гілками і невеликими деревцями хвойних порід настільки полюбилася росіянам, що стало важко уявити ніч з 31 грудня на 1 січня без ароматної колючої красуні та ялинкових іграшок. Багатьом хочеться продовжити відчуття свята, якомога довше зберегти новорічну ялинку.

Новорічна ялинка: як зберегти деревце свіжим надовго

 1. Природно, якщо ви хочете довше зберегти новорічну ялинку, слід купувати її якомога пізніше. Зазвичай на міських базарах зрубані хвойні деревця з 'являються вже на початку грудня, але рекомендується зробити покупку не раніше ніж за пару-трійку днів до настання Нового року.
 2. Новорічна "ялинка" - поняття умовне, під ним багато хто розуміє різні хвойні деревця для прикрашання святкового інтер 'єру. Купуйте доступну сосну або дорожчу ялицю (деякі їхні види на базарах можуть називати "данськими ялинками"). Ялина звичайна простоїть в домашніх умовах набагато менше, швидко почне обсипатися, особливо без води.
 3. Ялинці, принесеній з вулиці, необхідно звикнути до кімнатної температури. Потримайте деревце деякий час у передпокої біля вхідних дверей.
 4. Оновіть зріз (кут - 45 градусів) зрубаного деревця сокирою або ножівкою, звільніть низ стовбура від кори на 8-10 см.
 5. Ви можете зберегти ялинку довше, якщо встановите її у відро з піском або суглинком. Запасіться цим наповнювачем заздалегідь або пошукайте в будівельних і квіткових магазинах.
 6. Полейте пісок для новорічної ялинки злегка підсоленою водою з розрахунку 1 л рідини на відро піску.
 7. Регулярно поливайте деревце, не дозволяючи піску засихати. Раз на пару днів використовуйте поживний розчин: столову ложку цукрового піску, таблетку ацетилсаліцилової кислоти, тріску желатину на 3 л відстійної водопровідної води.
 8. Час від часу обприскуйте хвою водою, щоб голки не обсипалися. Чудовий спосіб якомога довше зберегти новорічну ялинку - зупинити свій вибір на хвойному деревці в контейнері. У цьому випадку слід купувати рослину у продавця з хорошою репутацією і переконатися, що коренева система не пошкоджена, гілки зберегли еластичність.
 9. Винесіть ялинку в контейнері після новорічних свят у прохолодне приміщення, наприклад, на лоджію. Навесні її можна буде прикопати в тінистому місці дачної ділянки, не виймаючи з контейнера.
 10. Простий спосіб кілька років мати під рукою красиву прикрасу новорічного інтер 'єру і забути про проблему збереження новорічної ялинки - штучне хвойне деревце. Якісні сучасні імітації виглядають надзвичайно привабливо. Ялина штучна може стати основним декоративним елементом свята, а для поширення по будинку неповторного хвойного ефіру буде достатньо вінка або букета з живих соснових гілок.

Корисні поради

 • Не закривайте відро з піском або суглинком різними декоративними елементами, якщо хочете зберегти ялинку довше.
 • Надати власнику привабливий вигляд допоможуть оригінальні декорації або кашпо.
 • Не обприскуйте хвою водою, якщо на ялинці повішені електричні гірлянди!