Як зібрати молокоотсос avent

Як зібрати молокоотсос avent

Ручне сцежування молока вимагає терпіння і зноровки. Тому багато матерів, які годують, вдаються до допомоги молоковідсмоктувачів. Цей прилад простий у використанні і добре імітують природний процес годування. Однак він складається з безлічі деталей, складання яких може викликати складнощі.

З чого складається ручний молоковідсос Philips Avent

Ручний молоковідсос Philips Avent додатково комплектується пляшечкою для годування. Безпосередньо сам молокоотсос складається з кришки вирви, силіконового пелюсткового масажера, кришки насоса, силіконової діафрагми, рукоятки, корпусу насоса і клапана насоса. Пляшечка поставляється в комплекті з адаптером, кришкою/підставкою, м 'якою соскою для дітей від 0 місяців, ковпачком для соски, сполучним кільцем і заглушкою. Пляшечку можна використовувати як контейнер для збору та зберігання молока.


Збирання молоковідсмоктувача

Перед збіркою приладу всі деталі необхідно ретельно промити і простерилізувати. Руки також рекомендується добре вимити з милом. Будьте обережні при митті клапана, адже саме він забезпечує вакуумний ефект, завдяки якому працює молокоотсос. Клапан вимагає обережного поводження: не можна вставляти у нього якісь предмети і терти губкою.

Якщо ви використовуєте паровий стерилізатор, то частини молоковідсмоктувача залишатимуться стерильними протягом 6 годин. Щоб зберегти чистоту, зберіть всі частини стерилізатора, а замість пляшечки встановіть заглушку. Вам необхідно встановити клапан і силіконову діафрагму в корпус молокоотсоса. Воронку зі вставленим в неї пелюстковим масажером закрийте кришкою. Так можна забезпечити стерильність деталей у дорозі. Після миття і стерилізації деталей можна приступати безпосередньо до складання молоковідсмоктувача. Для цього необхідно вставити білий гумовий клапан у корпус насоса з нижнього боку. Корпус слід закріпити на пляшечку, на якій встановлено кільце адаптера. Під час встановлення обережно обертайте годинникову стрілку до клацання. Силіконова діафрагма зі стрижнем вставляється в корпус молокоотсоса. Вона повинна бути встановлена щільно, тому притисніть її пальцями по краях. Виріз рукоятки поміщається на стрижень діафрагми. Натисніть на рукоятку. Коли вона стане на місце, ви почуєте клацання. Силіконовий пелюстковий масажер необхідно встановити у воронку і щільно притиснути по краях. Збірка закінчена. Якщо ви не збираєтеся використовувати молокоотсос прямо зараз, одягніть кришку на воронку. А для надання всій конструкції стійкості, дно пляшечку встановлюється в підставку. Практично всі частини молоковідсмоктувача виконані з пластмаси, тому намагайтеся не застосовувати силу при його складанні. Виконуйте всі рухи обережно.