Як відкрити спосіб гри

Як відкрити спосіб гри

Як би не намагалися розробники комп 'ютерних ігор захистити свої творіння від незаконного копіювання і розповсюдження, кожен день на просторах інтернету з' являються нові піратські копії ігор. Іноді такі релізи з 'являються навіть раніше виходу офіційної версії. Існує два варіанти вмісту, який вам пропонують завантажити. Це або вже встановлена гра або програма, яка готова до використання, або образ диска, що містить дану гру.


Вам знадобиться

  • Одна з програм: Alcohol 120% или Deamon Tools

Інструкція

1. На сьогоднішній день існує безліч програм, за допомогою яких можна відкривати образи дисків і працювати з ними. І з кожним днем їх кількість безперестанку зростає. Мова йде не тільки про ігрові образи. Це можуть бути всілякі програми або архіви даних. Лідерами в області подібного програмного забезпечення є програми Alcohol 120% і Deamon Tools.


2. Встановіть програму Alcohol 120% собі на комп 'ютер. Коли ви будете вибирати версію програми, зверніть увагу на характеристики вашої операційної системи. Справа в тому, що версії програми, створені для роботи з 32-бітною системою, не зможуть коректно встановитися на 64-бітнуюю. Запустіть програму. Знайдіть "Пошук образів", розташований у лівому стовпчику, і запустіть його. Вкажіть теку, в якій міститься потрібний образ з грою. Після того як програма знайде потрібний файл, клацніть правою кнопкою миші та виберіть "Додати".

3. Після цього відкрийте головне меню програми. Ви побачите назву образу серед доступних файлів. Клацніть правою кнопкою миші та виберіть "Змонтувати пристрій". Вкажіть один із запропонованих віртуальних DVD-приводів.

4. Якщо ви вирішили скористатися програмою Deamon Tools, встановіть її собі на комп 'ютер. Якщо вам не потрібно створювати образи, а ваша мета полягає тільки в читанні вже готових файлів, то рекомендують використовувати версію програми Deamon Tools Lite. Перезавантажте комп 'ютер, дозволивши програмі створити віртуальні пристрої. Запустіть Deamon Tools і відкрийте іконку, розташовану в системному треї в правому нижньому кутку екрану. Виконайте пошук зразка значків "Додати", який виглядає як диск зі знаком "+", та вкажіть теку, що містить потрібний файл. Після додавання його до каталогу образів, клацніть правою кнопкою миші та виберіть "Монтувати".