Як скасувати архівацію

Як скасувати архівацію

При купівлі комп 'ютера в спеціалізованому магазині великий шанс придбати системний блок з встановленою операційною системою. Найчастіше у Windows 7 активовано параметр "Архівація даних", який вимагає виділення додаткового дискового простору під свої потреби.

Вам знадобиться

  • Комп 'ютер з встановленою операційною системою Windows 7.

Інструкція

1. Для деактивації параметра "Архівації даних" необхідно відкрити панель керування та перейти до розділу "Система та безпека". У вікні "Адміністрування" необхідно вибрати елемент Служби. Виберіть "Архівувати дані" та виберіть "Властивості" через контекстне меню. У варіантах запуску необхідно поставити позначку на рядку "Вимкнено".


2. Щоб зберегти внесені зміни і перевірити виконане налаштування, необхідно перезавантажити комп 'ютер. Відкрийте меню "Пуск", перейдіть до пункту "Вимкнення". Натисніть трикутник і виберіть рядок "Перезавантаження". При повторній появі даної проблеми слід створити новий обліковий запис і перевірити, чи є там така ж проблема, інакше виконати чисте завантаження системи.

3. Для повернення до попередніх параметрів (за замовчуванням) потрібно перейти до апплета "Архівація та відновлення" і натиснути посилання "Налаштувати резервування". У діалоговому вікні, що відкривається, вкажіть розділ або теку для збереження резервних копій. У деяких редакціях Windows 7 є кнопка "Зберегти в мережі", за допомогою якої ви можете зберігати архівовані дані на віддалених джерелах.

4. Також рекомендується вибрати спосіб архівування: "Надати вибір Windows" або "Надати мені вибір". У першому випадку в архіві будуть активовані всі параметри для копіювання, включаючи деякі часом непотрібні бібліотеки. У другому ж випадку потрібні параметри вам доведеться вибирати особисто (рекомендується для знаючих користувачів).

5. Якщо ви вибрали ручний режим, натисніть кнопку "Далі", щоб уточнити параметри збереження архівних копій. У новому вікні поставте позначки навпроти потрібних рядків і натисніть кнопку "Зберегти параметри та вийти". За замовчуванням архівна копія буде створюватися щотижня, для зміни цього інтервалу необхідно натиснути посилання "Змінити розклад".